משרדים להשכרה תל אביב, חללי עבודה,חדרי ישיבות | פארק עתידים תל אביב

רשת 11.22

תקווה קולינרית לעובדי רמת החייל: שדרת אוכל חדשה בפארק עתידים ת"א

שווארמה מוערכת, קפה איכותי ושוק אוכל בימי שישי. כל הפרטים על השדרה הקולינרית החדשה באזור רמת החייל

אם גם אתם מתלוננים לפחות אחת ליום (ולרוב בשעות הצהריים) שאין שום דבר מעניין לאכול ליד העבודה שלכם, כנראה שאתם עובדים באזור רמת החייל. מישהו שם למעלה שמע את המצוקה הקולינרית של עובדי האזור, והחל מהחודש סיכוי טוב להפחתה משמעותית במדד התלונות. "השדרה הקולינרית" היא פרויקט קולינרי חדש שהושק החודש בפארק עתדים תל אביב במטרה להעשיר את אזור המשרדים והמגורים בחווית בילוי קולינרית ולאפשר לדרי השכונה ועובדי האזור לרפד את הבטן טוב יותר.

מתחם הקולינרי הדנדש תמצאו שילוב בין דוכני פופ אפ מתחלפים, מכולת עם אגף המוקדש לחטיפים מחו"ל וגם מסעדות ודוכני מזון מוכרים. בין המסעדות ובתי הקפה: "יאשקה" המתמחה בשווארמה ושיפודים (אל תפספסו את פיתת השווארמה המעורבת משני שיפודי הענק המסתובבים מבוקר עד ערב בדוכן), "ארומה", "אילנס", "בריא בא" המציעה אוכל ביתי מתחלף לצד סלטים בהרכבה עצמית, ומסעדת "קיטשן 8" המוקדשת למנות גריל מתחלפות לצד מנות אסייתיות דוגמת "פיליפנית" עם שבבי קוקוס קרם קוקוס, ירקות וסלמון, או צ'אזה – מנת חצילים מטוגנים ברוטב מתקתק עם בקר על אורז יסמין. בהמשך צפוי להתקיים במקום במהלך ימי שישי שוק אוכל עם דוכני מזון מתחלפים, ועד אז מוזמנים הסועדים, תושבי האזור ועובדי המתחם להקרנה חגיגית של משחקי פתיחת המונדיאל על גבי מסך ענק ודרינקים להרמת המורל.

השדרה הקולינרית – ימים א'-ה' בין השעות 10:30-20:30, ובנוסף המקום יעבוד עם משלוחים ויספק שילוח לכל צפון תל אביב | כתובת: דבורה הנביאה 121, תל אביב

כתבת רשת
שווארמה מוערכת, קפה איכותי ושוק אוכל בימי שישי. כל הפרטים על השדרה הקולינרית החדשה באזור רמת החייל אם גם אתם מתלוננים לפחות אחת ליום (ולרוב בשעות הצהריים) שאין שום דבר מעניין לאכול ליד העבודה שלכם, כנראה שאתם עובדים באזור רמת החייל. מישהו שם למעלה שמע את המצוקה הקולינרית של עובדי האזור, והחל מהחודש סיכוי טוב להפחתה משמעותית במדד התלונות. "השדרה הקולינרית" היא פרויקט קולינרי חדש שהושק החודש בפארק עתדים תל אביב במטרה להעשיר את אזור המשרדים והמגורים בחווית בילוי קולינרית ולאפשר לדרי השכונה ועובדי האזור לרפד את הבטן טוב יותר.
דילוג לתוכן