משרדים להשכרה תל אביב, חללי עבודה,חדרי ישיבות | פארק עתידים תל אביב

קולינאריה

קולינאריה בפארק עתידים תל אביב

אנו מאמינים כי העובדים של ימינו בעלי טעם והעדפות קולינריות מפותחות, בפארק עתידים תל אביב אנו מציעים לכלל העובדים והמבקרים בפארק מגוון של אפשרויות קולינריות כחלק מהאקו-סיסטם שלנו, בכדי לספק לכל אחד את העדפותיו. כמו כן, מגוון אפשרויות לממש הטבות שוברי אוכל כמו תן ביס (בכפוף למעסיקים ולמסעדות) במותגי המסעדות של ישראל- גריל הבשרים יאשקה, ארומה, דופיו ,קיטשן 8 ועוד

לה שוקה בפארק עתידים
  • בפארק עתידים תל אביב תוכלו ליהנות ממגוון של מסעדות ובתי קפה, חנויות נוחות כמו מרקט אקספרס וחנות תחנת הדלק מיקה המציעות גם הן מגוון של פרטי מאכל ונשנושים, וירידי דוכנים שונים בניהם דוכני אוכל ומטעמים ייחודיים כדוגמת גבינות, שוקולדים מובחרים, כנאפה, פיתה דרוזית, ועוד.

ארומה תל אביב

רשת בתי הקפה המובילה נמצאת כמובן גם אצלנו בפארק עתידים תל אביב. בסניף תוכלו ליהנות מקפה משובח, מאפים חמים וטובים, סלטים טריים הנחתכים במקום מיד עם ביצוע ההזמנה, וכריכים בלחם האוורירי והמיתולוגי מבית ארומה.

תמונה_ארומה

יאשקה

גריל הבשרים יאשקה פתח את סניף הדגל שלו בפארק ומציע שווארמה, מגוון בשרים על האש, חומוס ואפילו פתרונות לטבעוניים.

קפה דופיו

דופיו

המסעדה האיטלקית שלנו בפארק עתידים תל אביב מציעה מגוון של מאכלים איטלקיים אהובים לצד כריכים, סלטים טריים וקפה משובח!

קיטשן 8

מסעדת קיטשן 8 בפארק עתידים תל אביב מציעה תפריט מגוון ועשיר. תוכלו למצוא בו מנות אסיאתיות, מנות בשריות, כריכים חמים, דגים טובים וגם מנות טבעוניות..

לוגו בריא בא

בריא BA

בואו ליהנות ממגוון עשיר של אוכל בשרי מבושל טרי בסגנון ביסטרו צרפתי בבריא BA פארק עתידים תל אביב. לצד המנות המתחלפות מדי יום, תוכלו למצוא בתפריט גם כריכים וסלטים בהרכבה אישית!

×
דילוג לתוכן