משרדים להשכרה תל אביב, חללי עבודה,חדרי ישיבות | פארק עתידים תל אביב

מסעדות ושטחי מסחר להשכרה

ארומה, יאשקה, אילנ'ס, קיטשן 8, דופיו, מרקט אקספרס
כולם כבר תפסו מקום בליבו של פארק עתידים תל-אביב!

בקרוב גם הסטוק יתפוס את מקומו בלוקיישן עם הצלחה לצד כל החברות המובילות. מתחם ההסעדה והמזון נמצא בתוך "שדרות עתידים" מרחב שלם בין בניין 4 ל- 6 שעוצב ברוח רחובות העיר ומדמים את תל אביב שכולנו אוהבים אתם מוזמנים להצטרף להצלחה וליהנות מקהל של כ-7,000 עובדים לצד תושבי נווה שרת, צהלה, רמת החייל, הדר יוסף ועוד שהפארק הפך להם לבית.

שטחי מסחר להשכרה

מגוון שטחי מסחר להשכרה, מסעדות וחנויות להשכרה בתל אביב בגדלים שונים

שירותי אחזקה וניהול

מגוון מסעדות, בתי קפה וחנויות נוחות ​

(בשרי, חלבי, בריאות)

שירותים לרווחת הדיירים ותושבי השכונות הסובבות

פארק עתידים תל אביב מספק מגוון שירותים - החל מחינוך וכלה מספרה ותחנת דלק, בנק, מספרה גן ומעון ילדים.​

חנייה בתל אביב

לנוחיות העובדים והמבקרים ישנו חניון תת קרקעי ועליון הכולל מאות חניות.​

חדרי ישיבות להשכרה וחדרי כנסים

מתחם של חדרי ישיבות ואולמות כנסים להשכרה לכל אירוע או כנס. ​​

כל אלו נועדו כדי לספק מטרייה כוללת לכל המעוניינים בשטחי מסחר או משרדים להשכרה במתחם.

מסעדות להשכרה

"שדרות עתידים" המחודשות ברוח רחובות תל אביב האהובות הוא מרחב שלם בפארק עתידים תל אביב בין בניין 4 ל-6, שעוצב ברוח רחובות העיר ומדמים את תל אביב שכולנו אוהבים. אתם מוזמנים להצטרף להצלחה וליהנות מקהל של כ-7,000 עובדים לצד תושבי נווה שרת, צהלה, רמת החייל, הדר יוסף ועוד שהפארק הפך להם לבית – יש לנו מגוון מסעדות להשכרה והן מחכות רק לכם.

מסעדה להשכרה בהתאמה לצורך של הלקוח

חושבים להקים מסעדה אבל לא מצאתם עדיין את השטח המתאים לכם ביותר? אנחנו בפארק עתידים תל אביב עוזרים לכל עסק למצוא את הפתרון המושלם במתחם שלנו וליהנות משטח מרווח, מתשתיות מתקדמות ומסביבה תומכת ועוטפת של כל העסקים והלקוחות מסביב. זוהי ההזדמנות שלכם להצטרף לקהילה המפותחת שלנו ולפתוח דלת להזדמנויות רבות להצלחה ולשגשוג העסק שלכם. מוזמנים ליצור איתנו קשר כדי שנוכל להציע לכם מגוון מסעדות להשכרה בפריסות וגדלים שונים לפי הצרכים והדרישות שלכם ושל העסק.

 

טיפים למציאת מסעדה להשכרה שתתאים לכם

לא בטוחים איך לבחור נכון את שטח המסעדה להשכרה? הינה כמה טיפים מנצחים בנושא:

הגדירו את הצרכים שלכם

כדי למצוא את המקום המושלם אתם צריכים להגיע עם דרישות משלכם – פריסת השטח, יכולת עיצוב מחדש כדי להתאים למותג שלכם, תשתיות מוכנות, נגישות בתחבורה ציבורית ועוד. כדי להפוך את חלום המסעדה שלכם למציאות אתם צריכים להיות מפורטים ככל האפשר – אנחנו נדאג לספק לכם את כל מה שאתם צריכים ויותר.

גודל השטח

גודל השטח שאתם מקבלים להקמת המסעדה שלכם צריך להתאים לאופי הפעולה של המקום – האם אתם זקוקים לאזור ישיבה גדול, למטבח מרווח, למחסנים צמודים או למשרדים? כל אלו ועוד צריכים להיות בתכנון התאורטי שלכם כדי שאנחנו נוכל להתאים לכם את השטח הפנוי שיש במתחם שלנו.

לוקיישן של המסעדה

המסעדה צריכה להיות במקום שיש בו תנועה רבה של אנשים ושקל להגיע אליו. למזלכם, מתחם פארק עתידים תל אביב הוא המקום המושלם בדיוק בגלל זה – במתחם שלנו נמצאים עסקים רבים מכל התחומים, והוא נמצא ממש ליד שכונות גדולות של תל אביב ובית חולים רפאל, וזה אומר שמצפה לכם תנועה רבה בעסק. כמו כן, מתחם פארק עתידים תל אביב נגיש מאוד להגעה מכל מיני מקומות אחרים בעיר, ובאמצעות שאטלים מהרכבת, תחבורה ציבורית וגם שפע של מקומות חנייה לרכבים אתם עומדים לקבל מגוון רחב של לקוחות שיעצרו אצלכם וייהנו מהשירותים ומהמזון שתציעו להם.

תשתיות

המקום המציע מסעדות להשכרה צריך לספק לכם את כל התשתיות שאתם צריכים להתנהלות שוטפת קלה – מים וחשמל, לוגיסטיקה, אבטחה, אלקטרוניקה ועוד. הצוות המקצועי שלנו ידאג לכל הצרכים הטכניים של העסק שלכם כדי שאתם תוכלו להתעסק רק בענייני ההסעדה – מוזמנים להגיע לביקור כדי להתרשם ממגוון השירותים שאנחנו מציעים לכל עסק הפועל במתחם שלנו.

מעטפת מהסביבה

במתחם "שדרות עתידים" המחודשות ברוח רחובות תל אביב האהובות נמצאים כבר מסעדות ועסקים רבים בתחום המזון – ארומה, יאשקה, אילנ'ס, קיטשן 8, דופיו, מרקט אקספרס ועוד – והוא משרת מדי יום את כל העובדים והמבקרים במתחם פארק עתידים תל אביב וגם אנשים הגרים בשכונות סמוכות, המבקרים והעובדים בבית חולים רפאל הסמוך ועוברי אורח באזור. קהילת העסקים שלנו, הכוללת עוד חברות ועסקים רבים מכל תחומי התעשייה, תקבל אתכם בזרועות פתוחות לנטוורקינג איכותי ולהזדמנויות שיתוף פעולה כדי שתרגישו שאתם מקבלים את המעטפת הכי טובה שיש להצלחה.

×
דילוג לתוכן