משרדים להשכרה תל אביב, חללי עבודה,חדרי ישיבות | פארק עתידים תל אביב

נכס מסחרי להשכרה – טיפים איך לבחור את הנכס הנכון בשבילך

בחירת נכס מסחרי להשכרה היא החלטה קריטית אשר יכולה להשפיע רבות על הצלחתו של כל עסק בכל תחום. בין שאתם מחפשים נכס לבסס בו מתחם חדש, או מחפשים להרחיב עסק קיים, בחירת הנכס יכולה להשפיע רבות על פרמטרים כמו נראות, נגישות וביצועים כלליים של העסק. השכרת נכס מסחרי לעסק שלכם היא עניין שיש להתייחס אליו ברצינות תוך כדי בחינה של אספקטים מסוימים מלבד הגודל, מחיר המתחם והמטרה שאותה הוא ישמש. במאמר זה נרחיב על כל הפרמטרים החשובים למציאת נכס מסחרי להשכרה שיהיה נכון ומתאים לכם ולעסק שלכם כמו מיקום, גודל, אופי העסק, גישה לתחבורה ציבורית, משך תקופת השכירות וכמו כן הסביבה המקיפה את העסק.

נכס מסחרי להשכרה בפארק עתידים תל אביב

מיקום הנכס

למיקום הנכס שתשכרו לעסק שלכם יש תפקיד חשוב ביותר שיכול למנף אותו, וכמו כן את הסיכויים שלו להגדיל ולהכפיל את רווחיותו. הקרבה של הנכס שתשכרו לקהל היעד של העסק, למתחרים שלכם בשוק ולספקים שלכם יכולה להשפיע על תנועת הבאים לעסק שלכם ועל היענות הלקוחות. המקום המתאים לעסק צריך להתאים בעיקר לקהל היעד של העסק ולמטרות שלו – ככל שהעסק נגיש וקרוב יותר לקהל רב יותר כך גדל הסיכוי שהם יגיעו אליכם, והרווח שלכם יגדל אף הוא. מקומות שיש בהם תנועה רבה של אנשים כמו מרכזי עסקים או מקומות שקל להגיע אליהם הם המועדפים להשכרת נכסים מסחריים, משום שאלו נכסים בעלי פוטנציאל גבוה למשוך בסיס לקוחות רחב ולהגביר את המודעות והנראות של העסק. לדוגמה, פארק עתידים בתל אביב מוקף בשכונות פופולריות וגדולות של העיר, ומקומו המעולה מאפשר להם גישה נוחה לעסק שלכם לצד דרכי התניידות אל העסק ובחזרה שהן נוחות במיוחד.

גודל השטח

גודל השטח של הנכס המסחרי שאותו תשכרו הוא היבט חשוב נוסף שעליכם להביא בחשבון. גודל השטח של הנכס המושכר צריך לשרת את העסק ואת המוצרים או השירותים שהעסק מספק, והוא צריך גם לספק מקום לעסק לגדול ולהתרחב לתוכו. חללים שנמצאים בהם הרבה אנשים והם מרגישים צפופים, יכולים להוביל דווקא לעבודה פחות יעילה, ולעומת זאת מקומות וחללים שיש בהם יותר מדי מקום יכולים לגרום להוצאות שאינן נחוצות. לכן, בדיקה מקיפה והערכה נוקבת של הדרישות שלכם מהנכס המסחרי צריכות להביא בחשבון את הציוד של העסק לרבות ריהוט וצרכים עתידיים אפשריים. כל אלו יהיו נחוצים לצורך הבטחה כי הנכס הנבחר עומד בדרישות העסק הנוכחיות ויעמוד גם בדרישות העתידיות של העסק.

אופי פעילות

אופי הפעילות של העסק הוא גורם מכריע בקביעת סוג הנכס המסחרי שעליכם לשכור. עסקי קמעונאות לדוגמה, יהיו עסקים אשר ידרשו ויעדיפו נכסים שבהם יש נראות וחשיפה רבה של העסק כדי למשוך מבקרים רבים וליצור תנועה של לקוחות. יצרנים, לעומת זאת, כנראה יזדקקו לשטחי מסחר להשכרה שבהם יש מחסנים בשפע ומקום רב לצורך ייצור. עסקים שאופיים מבוסס על עבודה משרדית יחפשו כנראה אופציות כמו משרדים להשכרה, כמו מתחמי עבודה בתל אביב שיש בהם תשתיות טכנולוגיות מתקדמות. מטפלים פרטיים יחפשו קליניקה להשכרה התואמת את צרכיהם.כך שאופי הפעילות חשוב למציאת הנכס המתאים ביותר לעסק שלכם, כדי לאפשר פונקציונליות מרבית.

דרכי הגעה לנכס

נגישות ודרכי הגעה נוחות לנכס המסחרי של העסק הם פרמטר קריטי נוסף שיש להביא בחשבון בהתאם לאופי העסק שלכם. אם תרצו למשוך אליכם לקוחות, עליכם לוודא כי העסק נמצא במקום מרכזי ושוקק חיים, שאנשים רבים מגיעים אליו ממילא. באופן דומה, אם אתם מחפשים נכס מסחרי שישמש כמקום עבודה, ותרצו שהפרודוקטיביות בעבודה לא תיפגע בגלל ענייני תחבורה, תצטרכו לדאוג שהאזור יהיה נגיש לעובדים שיכולים להגיע ממקומות רחוקים וקרובים.

תחבורה ציבורית

תחבורה ציבורית נגישה היא הכרחית לעסקים המסתמכים על קהל לקוחות רב או על מספר רב של עובדים. קרבה לנקודות של תחבורה ציבורית יכולה למשוך לקוחות רבים יותר ולהפוך את הנסיעות לעבודה לנוחות יותר לעובדים רבים.

חנייה

חנייה היא בעיית העולם המודרני, אפשר להבחין בה בעיקר בתל אביב, ולעיתים היא יכולה להיות הסיבה להימנעות של אנשים מלהגיע למקומות מסוימים. לכן עסק, בהתאם לתחום עיסוקו, צריך לאפשר לפחות כמה מקומות חנייה נאותים למבקרים או לעובדיו כדי להקל קשיים שיכולים להיווצר בהגעה למקום, בייחוד אם הוא לא נמצא במקום מרכזי דיו.

אורך חוזה השכירות

בחירת הנכס הנכון להשכרה תלויה מאוד גם באורך חוזה השכירות המתאפשר. בחירת אורך חוזה השכירות המתאים היא החלטה אסטרטגית אשר תלויה מאוד ביציבות העסק, וכמו כן בתחזיות הצמיחה שלו. חוזי שכירות קצרים, לדוגמה של נכסים להשכרה בתל אביב, מציעים גמישות אך הם יכולים להגיע עם סיכון של עליית מחירי שכירות שאיננה מתונה. חוזי שכירות לטווח ארוך לעומת זאת, מציעים יציבות וחיסכון מסוים בעלויות השכירות אך הם מגבילים את הגמישות של העסק במקרה של התרחבות או רילוקיישן.

סביבת הנכס

סביבת הנכס יכולה לתרום רבות לשגשוגו של העסק המסחרי לשמו הנכס מושכר. סביבת נכס מסחרי להשכרה בתל אביב יכולה לתרום רבות לחוויית הלקוח שלכם וגם להפוך אותה לטובה בהרבה לעובדים שלכם. לדוגמה סביבה בטוחה בשכונה צבעונית ושוקקת חיים הקיימות בה תשתיות שונות כמו מסעדות, בתי קפה ומרחבים ירוקים יכולה לתרום רבות לסביבת עבודה חיובית ולמעורבות של לקוחות.

פארק עתידים תל אביב מוקף בשכונות מגורים והתושבים מסביבת הפארק זוכים להנות ממגוון השירותים והתשתיות שיש לפארק עתידים תל אביב להציע.

כמו כן, לפי אופי העסק שלכם עליכם לברר גם איזו סביבה תרצו שתהיה בתוך העסק עצמו כדי שהוא ימשיך לצמוח ואתם תמשיכו להצליח. יש עסקים הזקוקים לסביבת אופן ספייס, קונספט ייחודי שמטרתו היא לגרום ללקוחות או לעובדים בעסק לשהות כמה שפחות במקומות בעלי הפרדות ולהרגיש שהם בשטח רחב שנעים להיות בו. חללי עבודה שיש בהם אופן ספייס נמצאים בשפע בנכסים להשכרה בתל אביב ובערים מרכזיות נוספות. ואם כבר חלל פתוח, אז יש גם עסקים הזקוקים לסביבה פתוחה ונרחבת כדי להקים בה דוכנים וירידים – מוזמנים לבדוק איך זה נראה בפארק עתידים תל אביב בלחיצה על הקישור ולקבל מידע נוסף בנושא.

לסיכום

בחירת הנכס המסחרי הנכון והמתאים לכם לצורך השכרה היא משימה הדורשת בחינה של כמה גורמים יחד, המשפיעים על התאמת הנכס למטרות העסק ולצרכים שלו. כדי למצוא את הנכס המסחרי הנכון להשכרה לעסק שלכם, עליכם לבדוק את האזור, את הגודל שלו העסק שלכם יהיה זקוק, את אופי העסק, את הנגישות לתחבורה ציבורית ולחנייה, את אורך חוזה השכירות ואת הנראות שתרצו לתת לעסק שלכם.

×
דילוג לתוכן