משרדים להשכרה תל אביב, חללי עבודה,חדרי ישיבות | פארק עתידים תל אביב

אמנת השירות של פארק עתידים ת"א
מחוברים אליכם!

אלפי עובדים ומבקרים

אמנת השירות של פארק עתידים תל אביב מייצגת את המחויבות שלנו להצלחה שלכם!. תפיסת העבודה שלנו רואה במתחם העסקים הרבה יותר מנדל"ן להשכרה- פארק עתידים הוא בית ולקוחותינו, חברות השוכרות משרדים ושטחי המסחר, תושבי הקהילה הקרובה, הם חלק ממשפחה גדולה.

מחוברות  

אכפת לנו שתצליחו! שמנו לנגד עינינו יצירת ערך מוסף עבורכם הגדול מארבע קירות משרד-לשם כך יצקנו תשתיות לחיבורים פרסונליים בין האנשים בחברות הפועלות בפארק באופן שיסייע לכם לצור נטוורקינג אפקטיבי. אנחנו עושים ימים כלילות לזהות מכנים משותפים בין לקוחות פארק עתידים ובהתאמה יוזמים כנסים ופורומים משותפים ופועלים במעורבות אישית אקטיבית ליצור היכרויות במפגשי אחד על אחד שמחברים ביניכם ומובילים אתכם לתוצאות עסקיות מוצלחות תכל'ס.

קהילתיות

אנו שואפים לכך שפארק עתידים ת"א יאכלס את החברות המובילות והמבטיחות של ישראל, את הארגונים שיוצרים עתיד כדי שבדומה לסביבת מגורים, גם במקום העבודה שלכם תוכלו לפעול בקהילת עסקים שיש בה שכנים טובים כמוכם, שכיף ואפקטיבי לעבוד לצידם. בהתאמה, אנו עוסקים במינוף קבוע של אלפי האנשים שעוברים כאן מדי יום כדי שתהנו מכוח קניה של אוטוסטרדה אנושית ודינמית. מעבר לכך, אנו מתמקדים ביצירת חוויה לקהילה שלנו על ידי קהילות ידע ותוכן בהתאמה לעניין ולפעילות החברות דוגמת קהילת מדעי החיים, משאבי האנוש ועוד. הפורומים נפגשים באופן קבוע ויחד מעצימים את ההפריה ההדדית ומממשים את האינטרסים העסקיים של החברות.

אמינות ואחריות

החל מרגע ההתקשרות איתנו ,אנו מקפידים על חוזה מותאם לנכס המושכר והכולל את מכלול הפרטים הקשורים בצרכי התחזוקה של משרדיכם. מרגע החתימה דרך ההתמקמות ולאורך כל שנות פעילותכם בפארק, אנו מספקים את כל שהתחייבנו אליו ביושרה ובהגינות ומתוך הגנה מלאה על פרטיותכם. מתוך מחויבות זו, נעניק לכם את כל התשתיות לפעילות העסקית במשרדים ובשטחי המסחר אותם שכרתם ולכן, נעמוד לרשותכם בכל עת, גם למענה שגרה וכמובן גם למקרים הדורשים טיפול מהיר בתקלות.

מקצועיות בשירות

אנחנו מכירים בכך שהזמן שלכם יקר מאוד-באתם לעשות עסקים! לכן, המוטו שלנו הוא 'כאן, מהר ועכשיו'.  צוות הפארק הוא משפחה של עובדים אחראיים בעלי תעודות הסמכה מקצועיות הפועלים על בסיס ידע רחב וניסיון תוך הקפדה על נהלי הנדסה, שירות ותחזוקה ברורים. כחלק מחוויית הלקוח שחרטנו על דגלנו, האנשים שלנו ,מהמנכ"ל ועד אחרון עובדים הפארק, פועלים באדיבות ,יעילות ומסירות לסייע בכל הבקשות השוטפות, בשינויים ובכל עניין ודבר 24/7.

פרטיות

אנו רגישים לעובדה שהחברות שלכם מחזיקות במידע יקר ערך וכי יש לשמור על פרטיותכם העסקית והאישית. מערך האינטרנט כמו גם אבטחת הפארק ערוכים לשמור על סודיות מלאה ועושים הכל למען תחושת הביטחון שלכם.

עסקים ללא הפסקה

בעידן שבו נדרשת גמישות ועבודה סביב השעון ,דאגנו לכך שתוכלו לעבוד בכל שעה שתבחרו. פארק עתידים מעניק לכם את כל התשתיות החל מחשמל, שמירה ועד למענה אנושי ודיגיטלי בכל הערוצים בכל שעות היממה כדי שלא תעצרו את ההצלחה.

גמישות

ניצלנו את גודלו של הפארק שלנו כדי לאפשר לכם לגדול או לשנות שטחי משרד או לעבור משרדים מבלי לצאת מהפארק. מעבר לכך אנו מאמינים שהמשרדים שלכם צריכים לייצג את הטעמים העיצוביים, את ההון האנושי ואת המותג הייחודי שלכם ולכן נערכנו כדי לאפשר לכם לתכנן ולעצב את החללים באופן המתאים לכם

חדשנות

חדשנות לתפיסתנו היא אבן הדרך ליצירת עתיד, עליה להיות מושתת על סט ערכים שמקורם בחשיבה אנושית פתוחה, בהתנהלות ארגונית אנושית וכמובן באמצעים סביבתיים וטכנולוגיים ולכך אנו שואפים. כך למשל אנו גאים ומטפחים את נוכחותה של "סיטי זון", מעבדה חיה חסרת תקדים לעיר חכמה המאגדת עשייה של מגוון סטרטאפים וחברות הייטק בפארק שלנו ובנוסף, פועלים בשתי חזיתות לקידום החדשנות בפארק: בחזית אחת אנו עוסקים בלמידה תמידית של צרכי הלקוחות ובהתאמה, מעניקים פתרונות יצירתיים, טכנולוגיים וחדשניים בסביבת הפארק. ובחזית השנייה, מזרימים באופן קבוע בפורומים ובהתכנסויות תכנים חדשניים מעוררי השראה ועשירים בכלים פורצי דרך מהארץ ומהעולם כדי להעמיק את העולם המקצועי של החברות הפועלות בפארק.

אקו-סיסטם לעירוב משתמשים

 פארק עתידים תל אביב גאה להיות דוגמא ומופת למהפך תפיסתי מעירוב שימושים קלאסי לעירוב משתמשים ששם את האנשים במרכז.. אנו פועלים לכך שיהיה כאן כל מה שאנשים צריכים לאורך כל שעות היום. עובדי המתחם נהנים משירות מקיף וזמין, שהינו פרי שילוב של המשרדים שלהם עם מוקדי מסחר, בילוי והסעדה. במתחם שלנו מסעדות, בתי קפה, גן ילדים, חדרי ישיבות והדרכה מפוארים ומאובזרים במיטב הטכנולוגיה, חנות נוחות, כנסים וירידי תוכן ססגוניים ובהם מגוון חוויות ומתנות לאורך כל השנה. כל זאת קורה בתוך הפארק ופתוח גם לתושבי הקהילה הקרובה

קיימות

למרות שפארק עתידים הוא תל אביבי , אנו מקפידים שהריאות הירוקות המעטרות אותו והגורמות לתחושת פארק ירוק יישמרו ואנו פועלים להפוך את הפארק למתחם עסקים בריא השומר על איכות הסביבה. התייעלות וחסכון אנרגיה וחשמל, הרחבת אפשרויות המחזור, ייזום שיתופי פעולה לאורח חיים בריא עם המסעדות הפועלות במתחם וקידום פעילויות לייף סטייל במסגרת הירידים שלנו הם רק חלק מהיוזמות למימוש החזון. כמו כן, יישמנו איסור עישון בבניינים ובקרוב יהיה שאטל חשמלי ועמדות טעינה לרכבים חשמליים לחיזוק חזון הקיימות בפארק.

נגישות

כל הדרכים מובילות לעתידים! לפארק 2 כניסות ויציאות עם גישה קלה ומהירה למרכז מכל אמצעי התחבורה לרבות רכבת, שירותי הסעה חינם לעובדי המתחם מתחנות הרכבת הסמוכות, עמדות אוטותל ומסוף אוטובוסים צמוד.

ישנם עובדים רבים המגיעים בשאטלים ויש מי שבוחר להגיע אפילו בקורקינט או באופניים, לחנות בחניות האופניים הפזורות ברחבי הפארק ולהתקלח במלתחות המפנקות. למי שבוחר להגיע ברכב, ממתינים חניונים מסודרים לרבות חניון הזמין למבקרים. ובקרוב, בנוסף, תעצור בכניסה לפארק גם הרכבת הקלה.

אתם מוזמנים להתחבר לעתיד וליהנות מחוויית שירות בלתי מתפשרת באווירה רגועה, בסביבת עסקים עוצמתית ומעוררת השראה, שבה למעלה מ-70 חברות, כ-7,000 עובדים וכ-4,000 מבקרים מזדמנים מדי יום, המהווים חלק מקהילה עסקית חדשנית ותוססת. 

×
דילוג לתוכן