משרדים להשכרה תל אביב, חללי עבודה,חדרי ישיבות | פארק עתידים תל אביב

לא רק כסף: שיקולים חשובים נוספים בשכירת משרד

מעבר נכס של חברה או שכירת משרד חדש, הם אינם עניין של מה בכך. מדובר בהחלטה כבדת משקל שברוב המקרים תלווה את החברה לאורך שנים (בכל זאת, לא כל יום עוברים נכס).

הפרמטרים השונים בבחירת הנכס משפיעים על שגרת העבודה, על התרבות הארגונית ועל האווירה הייחודית רק לכם. אז איך בוחרים נכון? מה חשוב לקחת בחשבון כשבוחרים נדל”ן מסחרי?

מאת שגיא ניב, מנכ”ל קרית עתידים חברה לתעשיות עתירות מדע בע”מ,

MBA במנהל לעסקים ושמאי מקרקעין מוסמך

המשרד הוא 'הבית' של העסק. כשם שאנחנו מתכננים רכישת בית תוך הסתכלות על מגוון רחב של פרמטרים, כך גם כשאנחנו נכנסים למשרד חדש. לפני הכל, נרצה להגדיר מה הצרכים שלנו.

האם אנחנו רוצים לעודד עבודת צוות באמצעות מרחבי עבודה משותפים? או אולי עבודה פרטנית המצריכה דווקא חדרים סגורים? מה חשיבותם של חדרי הישיבות עבורנו ואת מי אנחנו מתכוונים לארח בהם? מה יש לסביבה העסקית להציע לנו? איזו אווירה אנחנו רוצים לייצר? אילו סוגי שיתופי פעולה מעניינים אותנו?

לדוגמה, חברה שחשובה לה הקרבה למשקיעים, תבחר בנכס שהמיקום והנראות שלו הולמים את המעמד. חברה שמעסיקה הרבה מאוד עובדים תבחר בנכס שיכול לתת את כל המענים הדרושים להם. וכך הלאה.

כל מה שמנכ"ל צריך

קהילה עסקית גדולה – סביבת עבודה המאכלסת בקרבה ארגונים משמעותיים בעולם העסקים, יכולה להוות כר פורה לפגישות ושיתופי פעולה אסטרטגיים, עבורך, עבור ההנהלה הבכירה ועבור הארגון. זו בדיוק הסיבה שבפארק ההייטק והעסקים 'עתידים' אנחנו יוזמים עבור אוכלוסיית המנהלים המשתכנים אצלנו, כנסים, הרצאות ומפגשים עסקיים – שמטרתם לעודד יצירת קהילה עסקית משגשגת. במסגרת הקהילה הזו נוצרים מדי יום מפגשי קודקודים, שהופכים לשיתופי פעולה עסקיים.

מתחם עבודה מתוחזק וגמיש – מתחם העבודה צריך להיות מנוהל כהלכה, מתוחזק היטב ומאפשר גמישות, בהתאם לצרכים המשתנים של החברה. פארק ההייטק והעסקים 'עתידים' עונה על הצורך הזה ומאפשר לחברות ועסקים למצוא בדיוק את מה שהם צריכים עם היכנסם למתחם – ומשם, להתרחב ולהצטמצם בהתאם לצורך הארגוני. אחד מתחומי המומחיות של הפארק הוא בהתאמת חללי העבודה לצרכים המשתנים של חברות, כך שבאפשרותן להמשיך ולהישאר במשרדיה לאורך זמן, ביציבות ובנוחות.

כל מה שהעובדים צריכים

חלל עבודה נוח – עובד טוב הוא עובד מרוצה. קלישאה? נכון, אבל עובדת :-).

חללי עבודה נעימים, מוארים וממוזגים, משרדים שמתוכננים ומאורגנים היטב, משפיעים על שביעות רצון העובדים ומסייעים בביצוע העבודה על הצד הטוב ביותר.

גם עובדים, גם נהנים – הסביבה החברתית, האיזון בין היכולת לתקשר ולשתף פעולה לבין היכולת לעבוד בשקט ובריכוז. סביבת עבודה שמאפשרת 'גם וגם' טובה לעובדים ולארגון.

גיוון קולינרי – לא רק הצבא צועד על קיבתו. כשיש בסביבת העבודה מבחר איכותי של אפשרויות קולינריות, הארגון נהנה מעובדים שבעים, מרוצים ומתפקדים.

שירותים משלימים – מאחר והעובדים מעבירים את רוב שעות היום בעבודה, חשוב לבחור מקום שיספק גם שירותים משלימים (בנק, דואר, חנויות פארם, מכבסה, סופר, מספרה וכדומה). הנגישות לשירותים משחררת את העובדים מ'כאבי ראש' ודאגות יומיומיות, מקלה את חיי היומיום ומפחיתה ימי חופש שמיועדים לסידורים.

תחבורה ציבורית נוחה – דרכי הגעה מהירות ונוחות, תחבורה ציבורית זמינה בתדירות גבוהה, מאפשרים לעובדים ליהנות מזמן אישי ומשפחתי ובכך משפיעות באופן ישיר על שביעות רצונם ממקום העבודה.

דרכי ההגעה הנוחות לפארק ההייטק 'עתידים' מחכות לך כאן.

כל מה שהחברה צריכה

מתחם העבודה צריך לתמוך במטרות וביעדים שהחברה הציבה לעצמה. לספק את התנאים שיאפשרו לה לממש מטרות עסקיות, להתפתח ולצמוח לאורך זמן – וכל זאת מבלי לדאוג לכל הקשור למיקום הפיזי של המשרד. מה כדאי לקחת בחשבון בהקשר זה? לפני הכל – יציבות!

יציבות מתחם המשרדים – ארגון שהגיע לעולם כדי להישאר, חשוב שייבחר בפארק הייטק ועסקים יציב, בעל וותק ומוניטין, המאפשר התאמה של חלל העבודה לחברה ולצרכיה המשתנים. כל אלו יעניקו את הביטחון, את הגמישות ואת מלוא השירותים הדרושים לארגון בסביבת העבודה שלו, כדי שיוכל להתמקד בהתפתחות ושגשוג עסקיים.

תדמית האזור וכתובת – לפעמים רק הנוכחות בכתובת מסוימת תהפוך עסק לשם דבר בתחומו ותפתח לו דלתות בעולם הרחב. המיקום, האזור, הסביבה העסקית ומתחם העבודה עצמו משפיעים על תדמית השוכר כארגון בפני לקוחותיו, בפני משקיעים, בפני קולגות, בפני משתפי פעולה פוטנציאליים.

חניה נגישה לאורחים – פרמטר נוסף שחשוב לשים עליו דגש הינו חניה לאורחים. חניה פנויה ונגישה לאורחים תקל בהזמנת אורחים שנוכחותם חשובה לצמיחה ולהתפתחות של הארגון.

חברת עתידים הינה חברת נדל"ן מובילה בתחומה, אשר מעניקה בית, יציבות וביטחון ללקוחותיה. עד כה הקימה החברה 11 בנייני משרדים, מהן נהנות לא פחות מכ- 100 חברות בתחומי ההייטק, חברות פיננסים, עסקים ושרותי תמך נלווים. פארק ההייטק והעסקים 'עתידים' שוכן בצפון מזרח ת"א ונחשב לפארק ההיי – טק והעסקים היוקרתי והיציב בתל אביב בפרט ובמדינת ישראל בכלל ומנוהל כסביבה עסקית הנותנת מעטפת כוללת בעלת ערך לשוכניה הרבה מעבר לנדל"ן.

כל היתרונות של פארק ההייטק 'עתידים' מחכים לך כאן.

פארק ההייטק והעסקים עתידים יכול לעשות יותר עבורך ועבור החברה שלך! רוצה לשמוע איך?

ניתן ליצור אתנו קשר גם כאן.

×
דילוג לתוכן