משרדים להשכרה תל אביב, חללי עבודה,חדרי ישיבות | פארק עתידים תל אביב

טיפים לבחירת שטחי אחסון להשכרה

עסקים רבים זקוקים לשטח המיועד לאחסון בטוח ונוח של החפצים שלהם שכרגע אינם בשימוש בבית או בעסק. לשם כך הם פועלים לחברות המציעות השכרה של שטחי אחסון מסוגים שונים, וכדי לדעת באיזו חברה או באיזה סוג אחסון כדאי לכם לבחור הכנו לכם רשימה של טיפים ועניינים שיש להביא בחשבון בעת הבחירה. בואו נתחיל.

מי צריך שטחי אחסון?

התשובה לשאלה הזו היא די פשוטה – אם אתם בעלי עסק שיש להם מלאי לנהל נראה ששטחי אחסון יכולים להיות פתרון טוב בשבילכם. עסקים ממגוון הסוגים – מסעדות וחנויות מסחר, ארגונים בכל הגדלים ואפילו חנויות מקוונות. זוהי הסיבה שבדרך כלל לעסקים יש כבר שטחי אחסון המיועדים להם. שטחי אחסון יכולים להיות גם שימושיים במיוחד לעסקים שאין להם מחסן המשויך לעסק שלהם, ומחפשים פתרון חדש שהוא זמני או קבוע לסידור החפצים והציוד שלהם בצורה נוחה ובטוחה.

סוגים של שטחי אחסון להשכרה

יש כמה סוגים נפוצים של שטחי אחסון להשכרה:

  • אחסון במבנה – אחסון במחסנים ייעודיים הנמצאים בבניינים. המחסנים האלו מופרדים זה מזה בתוך הבניין כדי שלכל לקוח יהיה השטח הפרטי שלו. שטחים אלו מתאימים במיוחד לעסקים מכל מיני סוגים המעוניינים לנהל את המלאי שלהם בצורה מסודרת ונוחה
  • מרכז לוגיסטי – מרכז לוגיסטי הוא מחסן ענק המספק בדרך כלל שירות לחברות גדולות ולבעלי עסקים הזקוקים לשטח אחסון מאסיבי מאוד, למשל חנויות ספרים, רשתות ביגוד ועוד
  • אחסון על משטחים – שיטת אחסון שבה הציוד והרכוש של העסק מוכנסים לארגזים, והם נערמים על משטחי עץ ונעטפים בנייר ניילון נצמד. המשטחים של לקוחות שונים יושבים במחסן החברה זה לצד זה כך שאין כאן אלמנט של פרטיות, אבל החברה המספקת את השירות הזה מבטיחה ללקוחותיה שמירה מלאה על החפצים שלהם ואחריות מלאה על שלמותם. זוהי שיטת אחסנה זולה יחסית אך קצת מסורבלת, כיוון שהיא מגבילה את הנגישות של הלקוחות לחפצים שלהם
  • אחסון במכולה – יש אפשרות לשכור מחברות את האפשרות לאחסן את החפצים שלכם במכולה, ממש כמו אלו המשמשות העברת סחורות על ספינות. האפשרות הזו אינה גמישה במיוחד כיוון שאתם משלמים על שטח כל המכולה, ואם המכולה אינה נמצאת בשטח מקורה ייתכן שהטמפרטורה הגבוהה בימי הקיץ החמים ישפיעו על תכולתה ויפגעו ברכוש
  • אחסון ארכיון – יש עסקים הזקוקים לאחסון ברמה גבוהה של מסמכים רבים מכל מיני סוגים. את השירות הזה אפשר למצוא אצל חברות ספציפיות המתמחות באחסון מסמכים וארכיון לפי התנאים הדרושים

עכשיו כשאתם מכירים את סוגי האחסון הנפוצים, הינה כמה שיקולים שאתם צריכים להביא בחשבון כשאתם בוחרים מאיזו חברה לשכור שטח אחסון ואיזה סוג שטח יתאים לכם ביותר:

מיקום ונגישות של שטחי אחסון להשכרה

המקום שבו המחסן נמצא והנגישות שלכם אליו הם גורמים קריטיים בהחלטה. למשל, אם יש לכם עסק בתחום המזון הזקוק לגישה מהירה ונוחה לציוד, תשאפו לשכור שטח אחסון הנמצא קרוב ככל האפשר לעסק שלכם כדי שיהיה לכם ולעובדים קל לשנע את המוצרים ולהמשיך את עבודת הצוות הטובה. אם אתם מסתמכים רבות על ציוד רב המגיע מחו"ל, למשל יבואנים של מוצר מסוים, ייתכן שיהיה לכם כדאי לשכור שטח אחסון הקרוב לנמלים שבהם פורקים סחורה (אשדוד, חיפה). ואם אתם בעלי עסק בתל אביב הזקוקים לשטח אחסון נוח בתנאים גמישים, אנחנו בפארק עתידים נשמח להציע לכם לבדוק את האפשרויות שלנו. על הדרך תוכלו ליהנות מהנוף היפה הנשקף מהבניינים שלנו ולעשות קצת נטוורקינג עם עשרות העסקים והארגונים שכבר עובדים איתנו ואצלנו.

אגב, אם אתם תוהים אם כדאי לבחור בחברה להשכרת שטח אחסון הרחוקה מהים כדי להימנע מנזקי הלחות, אז אין כאן שאלה – החברות יודעות טוב מאוד להתמודד עם מזג האוויר הישראלי, בדיוק כפי שאזרחים רגילים חיים בבתים על הים או ממש קרוב אליהם מבלי לסבול מנזקי לחות בבית.

גודל שטחי אחסון להשכרה

אם אתם בעלי חברה ענקית הזקוקה לשטח עצום של אחסון לסחורה שלכם, הבחירה די קלה – מרכז לוגיסטי להשכרה הוא כנראה הבחירה הטובה ביותר בשבילכם. אם אין לכם עסק בסדר גודל ארצי כזה, כדאי לנסות ולחשב במדויק כמה שאפשר את גודל המחסן שאתם צריכים. יש עסקים הזקוקים לשטח אחסון בגודל של חדר סטנדרטי, ויש כאלו שיצטרכו שטח גדול יותר מזה. בפארק עתידים בתל אביב תוכלו לשכור בין היתר גם שטחי אחסון – מוזמנים לקרוא על אודות פארק עתידים תל אביב ולפנות אלינו כדי לקבל מידע נוסף על שטחי האחסון שברשותנו.

המחיר של שטחי אחסון להשכרה

המחיר של שטח האחסון יכול להשתנות בהתאם לגורמים כמו מקום גאוגרפי, הגודל שאתם צריכים ושירותים מסביב כמו אבטחה, הובלה ועוד. מומלץ לקבל הצעות מחיר מכמה חברות אחסון, ולשים לב לעמלות או לחיובים נוספים. חלק מהמתקנים מציעים מבצעים ללקוחות חדשים או הסכמי שכירות מורחבים ולטווח ארוך במחירים שיכולים להיות משתלמים.

לסיכום

בחירת שטח האחסון הטוב ביותר להשכרה היא החלטה הדורשת מכם לחשוב היטב מהם תנאי הנגישות והגודל שאתם צריכים ממנו, ולהביא בחשבון גם את המחיר ואת סוג שטח האחסון שאתם צריכים. על ידי השקעת זמן בבדיקה מעמיקה של האפשרויות העומדות לפניכם, תוכלו לבחור בביטחון שטח אחסון שיענה על הצרכים הנוכחיים שלכם וגם יספק את הגמישות להסתגל לשינויים בעתיד. אצלנו בפארק עתידים תל אביב תוכלו לבדוק את האפשרויות שלכם לשכירת שטחי אחסון, מסחר ועבודה המתאימים לצרכים שלכם.

×
דילוג לתוכן